Nature

Přenos zvuku
nikdy nezněl lépe

WIDEX BEYOND™ - KOMBINUJE TO NEJLEPŠÍ Z OBOJÍHO

Sluchadla Widex Vám poskytují ten nejlepší zvuk. Nyní Vám poskytují také nejlepší způsoby jak zůstat ve spojení se světem okolo Vás.

WIDEX BEYOND™ je sluchadlo s nejlepším zvukem na světě, které se přímo spojí s iPhone telefonem. Navíc díky různým způsobům připojení od Bluetooth, přes DEX až po indukční cívku, Váš svět zkrátka nikdy nemohl znít lépe. Aplikace BEYOND funguje také na telefonech s operačním systémem Android.

Není tedy divu, že uživatelé již hodnotí BEYOND výrazně lepší než srovnatelná sluchadla.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE

BEYOND je jediným made-for-iPhone sluchadlem s aplikací, která používá obecně známou funkci posouvání po displeji. Umožní Vám rychlou a snadnou orientaci v intuitivním menu, umožní Vám individuální nastavení svého poslechu a na Vás už je pouze vychutnat si brilantní zvuk.

SLYŠTE VŠECHNY DETAILY

Upravit si aplikaci BEYOND k obrazu svému už nemohlo být snazší. Použijte své vlastní fotografie pro odlišení jednotlivých programů. Nebo aktivujte polohové služby např. pro svou oblíbenou restauraci a BEYOND si bude pamatovat přesné nastavení v tomto místě i při Vašich dalších návštěvách. Vy tak budete mít při každé návštěvě ten svůj nejlepší poslech.

ZŮSTAŇTE NALADĚNI

Ovládat sluchadla BEYOND je snazší než kdy předtím – změnu hlasitosti nebo úplné ztišení provedete jediným posunem po displeji. BEYOND má také výjimečnou výdrž baterie, která Vám zajistí připojení s menší spotřebou. S jasně viditelným stavem baterie na displeji navíc snadno předejdte nemilým překvapením.

DALŠÍ ÚROVEŇ KONEKTIVITY

BEYOND jsou jediná sluchadla, která vám nabízí více, než jeden způsob připojení. S technologií TRI-LINK ™ jsou možnosti nekonečné. Nejste připojeni pouze k vašemu iPhonu, ale také indukčním cívkám, k telefonům, televizi a dalším funkcím řady komunikačních řešení DEX. Takže můžete zůstat propojeni bez ohledu na to, kde zrovna jste nebo co zrovna děláte.

STÁHNĚTE SI ZDARMA APLIKACI BEYOND 

VYZKOUŠEJTE SI ŽIVOT BEZ OMEZENÍ SE SLUCHADLY BEYOND™

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126