Nature

INTELIGENTNÍ DNES 
CHYTŘEJŠÍ ZÍTRA

WIDEX EVOKE™
– PRVNÍ CHYTRÉ SLUCHADLO NA SVĚTĚ

Toto sluchadlo se neustále učí z reálných životních situací a stále se tak zdokonaluje. 
Interaktivní možnosti Vám pomáhají intuitivně nastavit Váš poslech, zároveň ale můžete vše sami nastavit, pokud chcete.

Ale pokud chcete relaxovat? EVOKE automaticky provádí úpravy ve sluchadlech podle Vašich potřeb a poslechových prostředí. Zajištění skvělého zvuku pro aktivní život nebylo nikdy snazší.

DÍKY VÁM SE STANE
JEŠTĚ CHYTŘEJŠÍ

Widex SoundSense Technologie pracuje tak, že při každém použití se sluchadla EVOKE zdokonalují - jak by se dalo u chytrého sluchadla očekávat. Když Vy nebo kdokoli jiný se sluchadly EVOKE upravuje poslech v různých prostředích, EVOKE si z těchto úprav v různých situacích bere ponaučení.

Widex používá tyto anonymní údaje pro vytvoření kvalitnějšího zvuku pro každého uživatele sluchadel EVOKE. Takže toto skvělé sluchadlo, které si zakoupíte dnes, bude zítra ještě kvalitnější!

VÁŠ ŽIVOT,
VAŠE POSLECHOVÉ POTŘEBY

EVOKE pozná rozdíl mezi vážnou hudbou a pop music. Stejně jako mezi schůzí a večírkem. Udrží s Vámi krok ve městě i v přírodě – neustále mapuje a přizpůsobuje se okolnímu prostředí.

Protože zvuky okolo nás se nepřetržitě mění, sluchadla EVOKE využívají tzv. Fluid Sound Analyzer, aby dokázala okamžitě reagovat.

SNADNÉ JAKO
PÁR KLIKNUTÍ

Přejete si ještě více na míru ušitý zvuk?

Naučte své sluchadlo EVOKE jak si přejete slyšet pouhými několika kliknutími v aplikaci EVOKE. Funkce SoundSense Learn Vám dá na výběr dvě varianty poslechu. Stačí si je jen poslechnout a zvolit zvuk, který Vám vyhovuje více – to můžete opakovat, kolikrát budete potřebovat.

Nikdy nebylo snazší a pohodlnější dosáhnout ideálního poslechu ve chvíli, kdy to potřebujete.

VY SE ROZHODNETE
CO CHCETE SLYŠET

Když se nacházíte v hlučném prostředí, potřebujete, aby sluchadlo odfiltrovalo veškeré zvuky, které by mohly maskovat řeč. Naopak v tichu by Vám mělo umožnit slyšet veškeré drobné detaily.

Sluchadla EVOKE jsou vybavena systémem Fluid Sound Controller, který nastaví optimální zvuk pro různá poslechová prostředí. Sluchadla EVOKE se proto dokáží rychle adaptovat na změny ve Vašem životě.

TOTO SLUCHADLO
NEZAPOMÍNÁ

EVOKE nezapomíná – ale protože je toto sluchadlo tak inteligentní, snadno můžete zapomenout vy, že ho vůbec máte.

Díky zabudované technologii SoundSense Adapt si EVOKE zapamatuje všechny úpravy hlasitosti, které provedete a inteligentně je aplikuje ve všech podobných prostředích – i když jste na zcela novém místě.

Tohle chytré sluchadlo je zkrátka . . . no zkrátka . . . chytré.

REALISTICKÝ ZVUK
ZCELA PŘIROZENĚ

Ve světě audiologie má každý zvuk svůj vlastní “recept.” A čím opravdověji zvuk zpracujeme, tím snáze ho slyšíte. Proto jsme EVOKu dali ten nejpřirozenější zvuk, jaký můžete ze sluchadla slyšet.

Možná chcete slyšet pořádně ostrou muziku na rockovém koncertě – ale asi nechcete slyšet nepříjemně ostrý zvuk ze svých sluchadel. Vyzkoušejte si ten rozdíl v kvalitě na vlastní uši.

KDYŽ CHCETE JEN RELAXOVAT

Ne každý si přeje zasahovat do svého poslechu.

Pokud raději spoléháte na techniku, doporučujeme Vám Univerzální program. V něm se EVOKE automaticky přizpůsobí Vašim potřebám v jednotlivých prostředích, k čemuž využívá tzv. Fluid Sound Analyzer a Controller - ty nejlepší auto piloty.

Eduard rád tráví čas v přírodě. Ale nehledě na to, kde právě je, chce mít možnost svoje sluchadlo intuitivně ovládat – a nechat ho automaticky pracovat za něj. Přečtěte si proč.
Anna nechce přeslechnout ani slůvko z toho, co brebentí její vnučky. Ale vlastně ani nic z toho, co dává jejímu životu smysl. Tady je důvod, proč používá EVOKE.
Náročné dny u Karla přecházejí v náročné noci, protože miluje skvělé jídlo a kvalitní hudbu. Po té, co vyzkoušel spoustu sluchadel, je konečně spokojený. Poslechněte si více.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126