ŽIVOT JE PŘÍLIŠ KRÁTKÝ NA TO, HO STRÁVIT NASTAVOVÁNÍM SLUCHADEL


Pokud se Anna právě nestará o své pacienty, nehlídá děti nebo není někde s přáteli, určitě není ani u svého sluchadlového odborníka. Anna je hrdá na to, jak dobře slyší, ať je kdekoli. Tohle je její příběh:

Pokud něco vážně nepotřebuji, tak jsou to další návštěvy u lékaře. Nemám čas ani chuť chodit na jinou kliniku než na tu svou! 
Proto očekávám, že budu schopna upravit svá sluchadla, kdykoli to budu potřebovat. A nehledě na to, kde jsem nebo co se právě děje, mělo by reagovat okamžitě - ať už mu k tomu dám nějaký konkrétní podnět nebo ne.

Proto mám tak ráda sluchadla EVOKE. Zdá se mi, že přesně vědí, kde jsem a jaký zvuk v tom prostředí potřebuji. A věřili byste, že si zapamatují způsob, jakým chci slyšet? Pak se jen automaticky přizpůsobí, takže můžu slyšet všechno, co je pro mě důležité. 

Od té doby, co se narodila moje vnučka, vypomáhám své dceři s hlídáním alespoň každou středu odpoledne a někdy také o víkendech. 

Je obrovský rozdíl mezi zvuky, které slyším v práci a těmi, které mě obklopují venku na ulici – a to nemluvím o zvucích, co vydává to naše miminko!

Nějakým způsobem slyším všechny ty zvuky přirozeně a nikdy nemám problém slyšet konkrétní hlasy, což je pro mě velmi důležité.

Můj sluchadlový odborník nazývá EVOKE chytrým sluchadlem a má pravdu. Podle mě je nejchytřejší v tom, že už mě mé okolí přestaIo opakovaně upozorňovat na zhoršování mého sluchu. Moje chytré sluchadlo se tomu prostě přizpůsobí. 

Vlastně se ani necítím tak starý, abych nosil sluchadlo. A navíc je život příliš krátký, než abych ho trávil neustálým nastavováním a dolaďováním.
JMÉNO: Anna Z.

VĚK: 61

PROFESE: Fyzioterapeutka

KOLIK LET NOSÍ SLUCHALDA: 1

JAK ZJISTILA, ŽE POTŘEBUJE SLUCHADLA:
Bylo pro mě stále obtížnější rozumět, co mi pacienti říkají – především ženy a děti

BARVA SLUCHADEL EVOKE: Šedá

CO RÁDA SLYŠÍ: Žvatlání mé malé vnučky

CO RÁDA SLYŠÍ VENKU: Když metro zahouká k odjezdu ze stanice a já už neslyším své lapání po dechu.

RADA OD ANNY

Vemte s klidem na vědomí, že i když potřebujete sluchadlo, nemusíte se přestat cítit mladě.
Věnujte 5 minut a zjistěte, jak můžete sami ovládat sluchadla EVOKE – je to skvělá investice.
Nepracujte tolik. Vaše vnoučata vyrostou dříve než si myslíte.

5 ZNÁMEK TOHO, ŽE POTŘEBUJETE SLUCHADLO

  • Zvyšování hlasitosti televize
  • Přeslechnutí
  • Odpovídání na jiné otázky

  • Slyšet, ale nerozumět
  • Horší slyšitelnost vysokých tónů jako je cinknutí mikrovlnky nebo zpět ptáků
Myslíte, že nedoslýcháte?

Zapamatuje si způsob, jakým chci slyšet

Eduard rád tráví čas v přírodě. Ale nehledě na to, kde právě je, chce mít možnost svoje sluchadlo intuitivně ovládat – a nechat ho automaticky pracovat za něj. Přečtěte si proč.
Náročné dny u Karla přecházejí v náročné noci, protože miluje skvělé jídlo a kvalitní hudbu. Po té, co vyzkoušel spoustu sluchadel, je konečně spokojený. Poslechněte si více.
Skutečně chytrá aplikace Vám umožňuje ovládat svá sluchadla!
Vyobrazená osoba je čistě fiktivní a všechny výše uvedené informace slouží výhradně k marketingovým účelům produktu WIDEX EVOKE a za žádných okolností by neměly být považovány za svědectví. 

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126