APLIKACE EVOKE

SKUTEČNĚ CHYTRÁ APLIKACE VÁM UMOŽŇUJE OVLÁDAT SVÁ SLUCHADLA
Jste-li majitelem sluchadel WIDEX EVOKE™, máte možnost pouhým kliknutím v aplikaci plně ovládat svá sluchadla v jakémkoli prostředí a v podstatě bez námahy. Doladění sluchadel nikdy nebylo pohodlnější.

Aplikaci EVOKE podporuje pouze model FUSION 2 (F2). Pro ostatní modely můžete využít aplikaci ToneLink.

JE TO ZCELA
NOVÝ ZPŮSOB POSLECHU

Použitím funkce SoundSense Learn můžete jednoduše upravit Váš vlastní poslechový program pro specifická zvuková prostředí.

Stačí jen vyslechnout dva návrhy poslechu v aplikaci EVOKE a vybrat, který vám zní lépe: A nebo B. Čím častěji tuto funkci využíváte, tím více bude zvuk Vašich sluchadel přizpůsoben Vašim preferencím. 

UČÍ SE OD VÁS
JAK SI PŘEJETE SLYŠET

Zpracováváme anonymní údaje týkající se preferovaného nastavení zvuku od uživatelů EVOKE a porovnáváme je s údaji od všech ostatních uživatelů.

Tyto údaje z cloudu jsou klíčem k naší technologii SoundSense, která umožňuje neustálé vylepšování Vašeho poslechu. Sluchadla EVOKE se totiž nepřetržitě učí. Používáním funkce SoundSense Learn tedy nepomáháte jen sami sobě, ale i ostatním po celém světě a zároveň využíváte i jejich pomoc.

PERSONALIZUJE
VÁŠ POSLECH

Vy sami učíte sluchadla EVOKE, jak si přejete slyšet a intuitivní sluchadlová aplikace využívá strojového učení, aby Vás dovedla k lepšímu, na míru ušitému zvuku přímo pro Vás.

Pomocí pouhých několika kliknutí upravuje funkce SoundSense Learn bez Vaší námahy mnoho zvukových parametrů. Nehledě na to, jak jste technicky zdatní, dosáhnete přesně takového zvuku, jaký Vám vyhovuje.

VYTVOŘTE SI SVÉ
VLASTNÍ ZVUKOVÉ PROGRAMY

Chcete se sami podílet na tom, jak slyšíte? Kromě standardních poslechový programů dostupných ve sluchadlech EVOKE, si můžete vytvořit svoje vlastní osobní programy a každý opatřit např. vlastní fotografií.

Možná si přejete program do práce nebo do Vaší oblíbené restaurace. Nebo je někdo ve Vašem životě, na koho se chcete "naladit" (nebo naopak). To záleží na Vás!

VŠECHNY ZÁKLADNÍ FUNKCE JSOU
TAKÉ CHYTŘEJŠÍ

Nemusíte se obávat, nezapomněli jsme ani na malé, ale důležité detaily:
  • V aplikaci můžete upravit hlasitost na každém ze sluchadel EVOKE zvlášť
  • Můžete si zvolit směr poslechu
  • Můžete si také nastavit geolokační služba pro jednotlivé programy, aby se přepnutí na ně odehrávalo automaticky
Váš sluchadlový odborník Vám pomůže vybrat programy, které potřebujete a které si pak upravíte, podle svého gusta.

APLIKACE TONELINK

Aplikace TONELINK je kompatibilní se všemi modely sluchadel EVOKE (včetně CIC-MICRO, od verze 1.2).

V aplikaci TONELINK můžete ovládat základní funkce jako je změna programu a hlasitosti, zatímco v aplikaci EVOKE máte přístup k funkcím jako je SoundSense Learn, která Vás navede k Vašemu na míru ušitému poslechu. Aplikace EVOKE je ovšem kompatibilní pouze se závěsnými modely E-F2, E-RIC 312 D a E-BTE 13 D. 

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126