BATERIE DO SLUCHADEL

Čerstvá baterie umožní Vašemu sluchadlu využít maximum jeho potenciálu. Je také vhodné nosit při sobě neustále jednu náhradní baterii, abyste mohli kdykoli docházející baterii vyměnit.

Typy baterií
Veškeré produkty Widex používají zinko-vzdušné baterie.  Naše baterie jsou označené číslem a barvou. Jaký typ baterie budete potřebovat právě Vy se dozvíte v návodu k použití.

  • Velikost baterie 10: Žlutá

  • Velikost baterie 13: Oranžová

  • Velikost baterie 312: Hnědá

  • Velikost baterie 675: Modrá
Co byste měli vědět o bateriích do sluchadel.
Ponechte své baterie zalepené lepícím štítkem, dokud je nebudete skutečně potřebovat. Jakmile nálepku jednou odstraníte, baterie začnou ztrácet svou kapacitu a přibližně do 4 týdnů se zcela vyčerpají, i když je nebudete používat nebo je znovu přelepíte.

Uchovávejte baterie na chladném suché místě mimo dosah dětí nebo domácích mazlíčků; v případě požití jsou baterie velmi nebezpečné. Když sluchadlo nepoužíváte, otevřete bateriové pouzdro, abyste šetřili baterii.

Když bude na čase baterii vyměnit, odstraňte z nové baterie štítek a nechte ji zhruba 60 sekund aktivovat, než ji vložíte do sluchadla. Doporučujeme provádět výměnu baterie nad rovným měkkým povrchem; ideální je např. kuchyňský stůl s ubrusem.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126