SCOLA - VÁŠ FM SYSTÉM

SCOLA překoná propast mezi Vámi a lidmi, se kterými chcete komunikovat. Je ideální pro použití ve školách.

CO JE SCOLA?

Widex Scola FM je prémiový poslechový systém pro školy. Díky Scole mohou studenti vyslechnout skutečně vše, co bylo ve třídě řečeno, a to i v hlučném prostředí se špatnou akustikou. 

POZOR! FM systém SCOLA se již nevyrábí. Aktuální seznam dostupných komponentů najdete zde - Eshop / FM systém SCOLA. 

Aktuálně jediná náhradní alternativa je kombinace zařízení COM-DEX a zařízení REMOTE MIC - více najdete zde.
Produkty SCOLA
SCOLA FM se skládá z FM vysílače a přijímače. Přijímač, tzv. SCOLA FLEX, je napojen na studentova sluchadla, zatímco vysílač je poblíž učitele.

Widex nabízí několik typů FM vysílačů pro školy. SCOLA BUDDY má učitel zavěšen na krku zatímco SCOLA TEACH může být umístěn na stole nebo přichycen k opasku.

SCOLA TEACH může nebo nemusí mít funkci TeamTeaching, která je praktická v případě, kdy mluví více učitelů po sobě. TeamTeaching vyžaduje další vysílač, jako např. SCOLA TALK. Je-li ve Vaší škole více nedoslýchavých studentů, kteří se přesouvají ze třídy do třídy, zvažte použití SCOLA CLASSMATE, který zajistí automatické ladění vysílacího kanálu mluvčího.

SCOLA FM JE MOŽNOSTÍ PRO STUDENTY

Nedoslýchavost by nikdy neměla být překážkou mezi studentem a učitelem. Díky FM systému SCOLA - řadě bezdrátových poslechových produktů - mohou studenti slyšet vše, co bylo na přednáškách řečeno.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126