SKVĚLÝ ZVUK Z TV VE VAŠICH SLUCHADLECH


WIDEX TV PLAY™ - užijte si výjimečnou kvalitu zvuku z televize přímo ve Vašich sluchadlech. TV PLAY velmi snadno zprovozníte a zajistíte si tak přímý přenos zvuku do vašich sluchadel – toto zařízení má navíc moderní diskrétní vzhled a perfektní kvalitu zvuku. Stačí se připojit a zůstat ve spojení.

Vyhledejte sluchadlového odborníka ve svém okolí.

WIDEX MOMENT A TV PLAY™ SPOLU ZNÍ SKVĚLE 

WIDEX MOMENT™ se nyní bez problémů spojí s TV PLAY™. To znamená, že můžete streamovat zvuk svého televizoru přímo do Vašich sluchadel s neuvěřitelně přirozenou kvalitou zvuku - díky tomu, jsou televize, filmy a hry zábavnější a úplně Vás pohltí.

Chcete si zakoupit TV PLAY? Klikněte zde ... 

VELKÉ TELEVIZNÍ MOMENTY SI ZASLOUŽÍ
TEN NEJLEPŠÍ ZVUK

Ať si potřebujete poslechnout nejnovější zprávy nebo jen relaxovat u pěkného filmu, TV PLAY vám pomůže slyšet zvuk z televize lépe.

TV PLAY vám umožní naplno si užít to, co chcete vidět a zajistí zvuk přímo do vašich sluchadel. Díky patentované technologii duální antény nabízí TV PLAY maximální přenosovou stabilitu, takže nikdy nepřijdete o jediný moment z vašeho oblíbeného vysílání.

Vyhledejte sluchadlového odborníka ve Vašem okolí a vyzkoušejte TV PLAY co nejdříve.

POSLECH PODLE VÁS

Přejete si ovládat hlasitost pomocí vašeho chytrého telefonu? Nebo raději pomocí dálkového ovladače

Při používání TV PLAY můžete měnit hlasitost a programy ve vašich sluchadlech pomocí ovladače RC-DEX nebo aplikace ve vašem chytrém telefonu. V aplikaci navíc můžete zvolit správnou vyváženost hlasitosti televize a okolních zvuků. Vy sami určíte, co si přejte slyšet.

TV PLAY byl vyhlášen vítězem ceny Red Dot Award díky svému elegantnímu a diskrétnímu vzhledu.

OCEŇENÝ DESIGN
A SNADNÉ ZPROVOZNĚNÍ

Již nechcete další TV zařízení, které esteticky kazí vzhled vašeho obývacího pokoje? TV PLAY byl pro svůj vzhled oceněn a jeho minimalistický a elegantní design se hodí do každé moderní domácnosti.

Pokud by se ale k vašemu vybavení přeci jen nehodil, můžete ho připevnit na zadní stranu obrazovky a TV PLAY tak zůstane zcela v utajení. K zapojení TV PLAY stačí jednoduché tři kroky a je to.

MĚJTE SVŮJ POSLECH VE SVÝCH RUKÁCH
– DÍKY VAŠEMU CHYTRÉMU TELEFONU

S aplikací EVOKE můžete upravovat zvlášť hlasitost TV a hlasitost zvuku z okolí.

Jednoduše si zvolíte to nejlepší vyvážení poslechu pro vás. Můžete tak i nadále komunikovat s lidmi okolo vás a zároveň nevynechat jediný moment z TV.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126