SLUCHADLA DO UCHA

Zajistit, aby Vám sluchadlo v uchu perfektně sedělo je snadné díky naší patentované laserové technologii CAMISHA.

ZVUKOVODOVÁ (ITE)

Sluchadla ITE jsou vhodná pro většinu nedoslýchavostí. Jsou většinou malá jako článek prstu a jsou usazena ve vstupu do zvukovodu. V závislosti na velikosti Vašeho zvukovodu může i ITE sluchadlo být vcelku diskrétní.

Skořepina ITE sluchadla je vytvořena na míru dle otisku Vašeho ucha. Ve skořepině je uložena veškerá elektronika sluchadla. Baterie se vkládají do bateriového pouzdra přímo ve sluchadle.

KANÁLOVÁ (CIC)

Kanálová sluchadla (CIC) jsou skvělou volbou pro lehké a středně těžké nedoslýchavosti a pacienty, pro které je prioritou diskrétnost.  

V závislosti na velkosti a tvaru zvukovodu je pak CIC sluchadlo usazeno hluboko ve zvukovodu a je tak téměř neviditelné. Všechna sluchadla Widex CIC jsou plně automatická, takže si můžete vychutnat přirozený zvuk bez nutnosti je jakkoli ovládat. Sluchadla CIC lze z ucha vyjmou pomocí malé vytahovací strunky.

MINI-KANÁLOVÁ (IIC)

Model IIC je nejmenším modelem sluchadla na trhu. Sluchadla (IIC) využívají přirozený tvar ušního boltce k lokalizaci zvuku. Na míru vytvořená skořepina je usazena velmi hluboko ve zvukovodu a sluchadlo je tak prakticky neviditelné.

IIC sluchadla jsou tak komfortní, že snadno zapomenete, že je vůbec máte. Jsou také plně automatická, takže poslech s nimi je velmi přirozený.

Online test sluchu

Absolvovat náš online test sluchu je velmi snadné. Stačí jen zodpovědět pět jednoduchých otázek a poslechnout si pár zvukových ukázek. Výsledky se dozvíte okamžitě.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126