ZACHÁZENÍ se sluchadly může být VELMI SNADNÉ

Zacházení s našimi závěsnými sluchadly je velmi snadné a baterie v nich vydrží velmi dlouho.

SNADNÉ ZACHÁZENÍ

Sluchadla Widex za Vás sami udělají veškerou práci. Automatické funkce jako je Zvýrazňovač řeči a Manažer zpětné vazby pracují tak, aby Vám umožnily koncentrovat se na zvuky, které potřebujete slyšet. Takže ať jste na večeři v hlučné restauraci nebo na procházce v parku, Vaše sluchadla sami určí, co je pro Vás důležité slyšet.

PŘÍBĚH PANA JOSEFA

U pana Josefa má nedoslýchavost původ již v době jeho mládí, když sloužil v armádě. Dlouhá léta své potíže neřešil, ale s přibývajícím věkem si především jeho rodina začala zhoršující se nedoslýchavosti všímat.

Přestože jeho žena ho často pobízela, aby s tím něco dělal, trvalo Josefovi skoro rok, než se odhodlal navštívit foniatra.

Ačkoli jeho první zkušenost se sluchadly nebyla pozitivní, po vyzkoušení sluchadel Widex DREAM je  již nechtěl sundat!

SNADNÁ ÚDRŽBA

Péče o Vaše sluchadla zabere pouze několik minut denně. To proto, že sluchadla Widex jsou vytvořena tak, aby jejich obsluha i údržba byla snadná. Speciální funkce zajišťující nižší spotřebu baterie Vám poskytne delší čas mezi výměnami jednotlivých baterií.

UNI-DEX PRO KAŽDÝ TELEFON

UNI-DEX se velmi snadno používá. Jednoduše zasunete konektor do svého telefonu nebo audio přehrávače, zavěsíte si UNI-DEX okolo krku a je to.

Online test sluchu

Absolvovat náš online test sluchu je velmi snadné. Stačí jen zodpovědět pět jednoduchých otázek a poslechnout si pár zvukových ukázek. Výsledky se dozvíte okamžitě.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126