Widex Menu

Sluchadla MENU jsou flexibilním sluchadla, které nejenže skvěle zní, ale dokáží se přizpůsobit Vaší ztrátě sluchu i životnímu stylu. Záleží jen na Vašem výběru. Zjistěte, jak Vám MENU může pomoci.

VÝBĚR JE NA VÁS
Řada sluchadel MENU od Widexu Vám umožní zvolit si funkce, které potřebujete, aniž byste museli platit za ty, které nevyužijete.

Základní řada MENU Vám poskytne skvělý zvuk a snadný poslech. Požadujete-li funkce jako např. náš unikátní relaxační program nebo technologii, která vylepší srozumitelnost řeči v hluku, lze je do Vašeho sluchadla snadno a rychle přidat.

Bez ohledu na to, jaký model MENU si vyberete, získáte čitý a přirozený zvuk.

Můžete si jednoduše vybrat z řady různých speciálních funkcí Widex, které budou odpovídat Vašim potřebám, např. pokud si přejete:
  • Porozumět řeči z různých směrů (HD LOKÁTOR)
  • Potlačit nežádoucí hluk a zlepšit srozumitelnost řeči (ZVÝRAZŇOVAČ ŘEČI)
  • Slyšet vysokofrekvenční zvuky jako je zpěv ptáků (ROZŠÍŘENÍ SLYŠITELNOSTI)
  • Potlačit projevy tinnitu (ZEN)
  • Zmenšit riziko zpětné vazby (POTLAČENÍ ZPĚTNÉ VAZBY)
MENU SUPER POWER
MENU SUPER POWER je naše nejvýkonnější klasické sluchadlo, které kombinuje výhody řady MENU s pokročilými funkcemi pro velmi těžké nedoslýchavosti přesně podle Vašich potřeb, preferencí a rozpočtu. Zajistí Vám potřebný výkon pro zvládnutí každodenních situací, ale bez kompromisu v kvalitě zvuku.

Pohodlné na nošení a velmi snadné na používání - MENU Super Power lze rychle nastavit a doladit přesně podle Vašich potřeb. Postarali jsme se také o to, abyste nebyli obtěžováni pískání zpětné vazby a mohli si vychutnat ničím nerušený poslech v každé situaci.

PRACUJE STÁLE
Víme, jak velkou roli pro Vás hraje spolehlivost Vašich sluchadel, a proto jsou MENU SUPER POWER vyrobené tak, aby dokázala poskytovat nepřetržitý výkon. Widex je synonymem pro nejvyšší kvalitu a stabilní výkon – a MENU SUPER POWER není výjimkou.

Váš sluchadlový specialista Vám poradí s výběrem nejvhodnějšího provedení – v nabídce jsou tři různé poslechové programy, různý počet kanálů i barevných provedení.

4 KROKY K LEPŠÍMU SLUCHU

1. Navštivte sluchadlového odborníka ve Vašem okolí

2. Povězte mu o své nedoslýchavosti

3. Nechte si vyšetřit sluch - je to rychlé a bezbolestné

4. Vyberte si svá nová sluchadla

Chcete se dozvědět více o našich produktech?

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126