APLIKACE WIDEX MOMENT™

TATO APLIKACE VÁM UMOŽNÍ SLYŠET, JAK SI PŘEJETE SLYŠET
Se sluchadly WIDEX MOMENT™ máte možnost je plně ovládat pomocí aplikace v telefonu iPhone nebo Android. Dosud nebylo možné tak jednoduše doladit své sluchadlo, abyste měli přesně takový poslech, jaký si přejete - přesně v tom momentu, který je pro vás důležitý.

Inteligentní vývoj a testování vytvořili snadnou a intuitivní aplikaci pro uživatele. Tmavý podklad navíc zajišťuje diskrétnost při jejím používání.

STÁHNĚTE SI BROŽURKU O APLIKACI WIDEX MOMENT.

KOMPATIBILITA SLUCHADEL

Aplikace WIDEX MOMENT™ je kompatibilní s následujícími modely sluchadel WIDEX MOMENT™:
  • M-mRIC R D (MRR2D)
  • M-RIC 312 D (MRB2D)
  • M-BTE 13 D (MBB3D)
Všechny další modely komunikují s aplikací TONELINK, ve které můžete snadno a diskrétně ovládat základní funkce sluchadla, jako je hlasitost a programy. Aplikace TONELINK ovšem neumožňuje přístup k funkci SoundSense Learn, díky níž můžete své sluchadlo doladit.

UČÍ SE VAŠE PREFERENCE

Využijte funkce SoundSense v hlavním menu a nechte strojové učení v reálném čase doladit váš poslech podle vašich představ. Jednoduše porovnejte různé poslechové profily a zvolte si profil A nebo B podle toho, který vám více vyhovoval.

Pouze několik kliknutí určí to, jak v danou chvíli uslyšíte . 

VYTVÁŘEJTE SVÉ
VLASTNÍ PROGRAMY

Rádi si upravujete věci k obrazu svému? (A kdo ne, že?!) Ať jste technicky zdatní či nikoli, je velmi snadné vytvořit si vlastní poslechové programy. Vytvořte a pojmenujte si své nové programy - dokonce můžete každému programu přiřadit vlastní fotografii.

Umožněte funkci SoundSense Learn dovést vás k požadovanému poslechu . A vytvořte si speciální program do kanceláře, oblíbené kavárny nebo kamkoli jinam.

BUDETE DISKRÉTNÍ:
TMAVÝ PODKLAD

Nikde si na sebe nepřeje upoutávat pozornost, když si dolaďuje sluchadla. Rozhodně ne v divadle nebo na koncerte, kde je přítmí a aplikace na vašem telefonu se najednou rozzáří.

Díky neustále tmavému režimu je aplikace WIDEX MOMENT™ jak čitelná na denním světle, tak diskrétní v šeru.

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

Zvolte zemi/region

Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126