PODPORA APLIKACE TONELINK™

KOMPATIBILITA SLUCHADLOVÉ APLIKACE TONELINK

Sluchadlová aplikace TONELINK je kompatibilní se telefony Android a Apple. Zkontrolujte si v seznamu podporované typy telefonů.

STÁHNĚTE SI BROŽURKU O APLIKACI TONELINK.


VYTVOŘENA, ABY VÁM POSKYTLA POHODLÍ

Aplikace TONELINK byla vytvořena, aby Vám umožnila pohodlné dálkové ovládání sluchadel z displeje Vašeho Android nebo Apple telefonu, který máte vždy poruce.

Aplikace TONELINK umožňuje základní ovládání sluchadla.

NÁPOVĚDA K APLIKACI TONELINK

FAQ PRO UŽIVATELE APLIKACE TONELINK

 • Co znamená technologie TONELINK?
   Aplikace TONELINK udělá z Vašeho chytrého telefonu dálkový ovladač. Využívá reproduktorů telefonu k přenosu akustických příkazů ke změně hlasitosti nebo přepnutí programu. Pro používání této aplikace pouze nesmíte mít připojené externí audio zařízení nebo mít telefon připojen k jinému zařízená přes Bluetooth.

 • Proč a jak bych měl spárovat svá sluchadla s aplikací TONELINK?
   Abyste někdo omylem nezačal ovládat Vaše sluchadla z jeho mobilního telefonu, měli byste svá sluchadla napárovat se svým telefonem. První 3 minuty po zapnutí (u většiny sluchadel to provedete zavřením bateriového pouzdra) jsou sluchadla v párovacím režimu. Na úvodní obrazovce aplikace klikněte na ikonu Menu v levém horním rohu, poté stiskněte “Nové párování” a postupujte dle pokynů. Tři minuty jsou dostatečně dlouhou dobou pro dokončení párování.

 • Proč moje sluchadla nereagují na aplikaci TONELINK?
   Jste-li v hlučném prostředí, možná budete potřebovat mírně zesílit hlasitosti Vašeho mobilního telefonu, aby okolní hluk nemaskoval akustické signály. (Pozn.: Nemějte telefon těsně u ucha, když používáte aplikaci TONELINK). Dalším možným problémem může být to, že Vaše sluchadla nejsou spárována s aplikací TONELINK. Na úvodní stránce aplikace stiskněte ikonu Menu v levém horním roku, potom stiskněte “Nové párování" a pokračujte dle jednoduchých instrukcí.

 • Moje sluchadla mají nastaven program Zen+. Jak se k němu dostanu?
   Dlouhým stisknutím tlačítka “Další program” v aplikaci se sluchadla přepnou do programu Zen+. Princip je téměř stejný jako při použití přepínače programů na sluchadlech.

 • Proč mě aplikace žádá, abych zesílil hlasitost na svém telefonu?
   Aby sluchadla mohla spolehlivě reagovat na akustické signály, měla by být hlasitost telefonu nastavena na patřičnou úroveň, která se u různých telefonů liší. Upravte prosím hlasitost svého telefonu a zjistěte, jaká úroveň pro Vás bude nejlepší.

 • Proč aplikace TONELINK nezobrazuje stav baterie ve sluchadlech?
   Aplikace TONELINK pouze jednosměrně vysílá akustické signály do sluchadel. Proto není možné informaci o stavu baterie přenést do aplikace.

 • Mohu používat aplikaci TONELINK spolu s COM-DEXem?
   Ne. Když je Váš telefon spárovaný s COM-DEXem nebo jiným Bluetooth audio zařízením, TONELINK nemůže odesílat akustické signály přes reproduktor telefonu. V případě, že budete chtít využít funkce COM-DEXu, jako je např. streamování, doporučujeme Vám používat aplikaci COM-DEX.

 • Když zvolím směrové zaměření “Vzad” v režimu Směrové zaměření, sluchadla skočí do programu Univerzální. Proč?
   Některé modely sluchadel, jako např. CIC, neumožňují zaměření poslechu “Vzad”. Proto se automaticky nastaví program Univerzální.

 • Co znamená Směrové zaměření?
   Směrové zaměření je funkce, která Vám umožňuje zvolit, do jakého směru si přejete zaměřit svůj poslech:Vpřed, vzad, vpravo nebo vlevo.

 • Proč bliká kontrolka hlasitosti telefonu červeně?
   Ovládání sluchadel by nefungovalo, kdyby byl telefon úplně ztišen. Také nemusí fungovat, pokud je hlasitost nastavena na příliš nízkou nebo naopak vysokou úroveň. Když kontrolka hlasitosti telefonu bliká červeně, budete muset snížit nebo zvýšit hlasitost telefonu.

  STÁHNOUT APLIKACI TONELINK ZDARMA

  Kontaktujte nás

  Máte dotaz nebo komentář? Neváhejte se na nás obrátit Widex. Kontaktujte nás

  Zvolte zemi/region

  Bohušovická 230/12, 190 00 Praha 9
  IČ: 45786381, DIČ: CZ45786381
  Registrace: KOS v Praze, oddíl C, vložka 17126